Yalova Evlenmek İsteyen Bayanlar

Yalova Evlenmek İsteyen Bayanlar
Açıklaması

Yeliz ben. Yalova evlenmek isteyen bayanlar arasındayım arkadaşlar. Gerçek anlamda aşık olmak istiyorum aslında. Bunu bir türlü beceremedim. Yaşım 26. Sanırım biraz erken mi davranıyorum anlamadım ki. Ya çevremdeki kızlar evlenip duruyor tamam mutlular mı falan kimse bilemez ama gördüğüm kadarıyla iyiler yani. Asıl sorun o değil aslında benim kimi tercih edeceğim daha önemli. Evet güzelim, bakımlıyım ve çalışıyorum. Keyfim yerinde ancak dediğim gibi evlilik biraz zaman alacak gibi.

Şimdi ilanımı açtım ama mesaj atan arkadaşların da yazması gereken bazı şeyler var. Mesela neden evlenmek istiyorsunuz? Ya da ne bileyim eşinizden beklentileriniz neler? Gerçekten bu soruların yanıtlarını verebilecekseniz ben buradayım. Tek mesaja bakarım. Telefonumu da o şekilde veririm arkadaşlar. Durum bundan ibaret. Hayırlısı diyelim o halde.

Yalova Evlenmek İsteyen Bayanlar Telefonu

Bir konu daha var. Evlilik sürecini değerlendirirken insanların beklentileri her zaman önemli olsa da akıl uyuşmazlığı denilen bir durum var. Başlangıçta hep mutlu ve iyi gibi görünen sevgiler ilerde bitiyor. Ben böyle bir şey ile karşılaşmak asla istemem. Eğer biri olacaksa sonuna kadar olmalı ve sürekli olmalı yani. Sevecekse başkasıyla işi bile olmamalı anlatabildim mi? Bizler de sevdik ama ölmedik kimse için. Değer verene değer vereceksin arkadaşım ya.

Yalova evlenmek isteyen bayanlar konusunda söyleyeceklerim bu kadar. İlanımı heyecanla açtım umarım aynı heyecanla mesajlar gelir. Telefonumu da paylaşacağım merak etmeyin o konuda sorunum yok. Konuşuruz bakarız ne olacak ne bitecek diye. Kısmetse olacaktır. Ha bir de ben biraz kıskanç bir bayanım bilginiz olsun. Erkek arkadaşımın başkalarıyla muhatap olmasını hiç istemem. Doğal olarak yani umarım beni seven erkek de kıskanç olur.

banner

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*