Yalova Olgun Bayanlar

Yalova Olgun Bayanlar
Açıklaması

Mihriban ben. 42 yaşındayım. Yalova olgun bayanlar arasındayım arkadaşlar. Evlenmek gibi bir niyetim henüz yok ancak arkadaşa ihtiyacım var. Genelde insanların bana bakış açısı hep farklı olmuştur. Ancak buna rağmen ben iyi insanların karşıma çıkacağından adım kadar eminim. Bu sebeple düşüncelerimi bir ilan açarak paylaşmak istedim. Mesajlar da gelirse tabi numaramı veriyor olacağım. O halde şimdi farklı şeylerden bahsedelim mi biraz?

Yalova olgun bayanlar kendine has özellikleriyle biliniyor sanırım. Güzel, seven, sayan, iyi ve tüm olumlu şeyleri sıralayabilirim yani. Bunun dışında her zaman arkadaşlarıma değer veren birisi olmuşumdur ben. Gece sabahlara kadar kaç kişinin derdini dinledim sayamam bile. Ha bir de beni sevenler oldu, bırakıp gidenler oldu. Dulum ayrıca. 4 sene falan oldu sanırım aşk meşk yaşamayalı. Önce arkadaş olacağım sonra numaramı da verip yoluma bakacağım böyle olmaz gerçekten.

Yalova Olgun Bayanlar Numaraları

Yalova’da oturanlar önceliğim olacak mesajlarda. Çünkü ben dışarıya öyle çok çıkamıyorum. İş yerim burada çalışan bir kadınım. Bir de sevmek için önce güvenmek gerekiyor yanlışsam düzeltin lütfen. Güvenmediğim bir erkeğe ne numaramı veririm ne oturur çay kahve içerim. Dürüstlük olmalı ya her arkadaşlıkta. Karı koca bile artık kendine saygısını yitirmiş. Bu yüzden evlenmek gibi bir düşüncem şuan olmasa da hayat ne gösterir bilemeyiz tabi.

Şimdi Yalova olgun bayan arkadaş arıyorum diyenlere de hak veriyorum. Güzel olunca tabi yazan falan çok oluyor. Önemli olan bu değil. Çok mesaj almak değil yani. Doğru insanlar denk geldiği sürece hayat güzeldir arkadaşlar ya ben böyle düşünmekteyim. Gelsin mesajlarınız bakalım işte kim ne diyor, kim ne istiyor. Dürüst olun var ya gerisi hiç önemli değil.

banner

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*