Yalova Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar

Yalova Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar
Açıklaması

Yalova erkek arkadaş arayan bayanlar dan biri olarak hepinize merhaba. Adım Nazan. 29 yaşında 170 boyunda hiç evlilik yapmamış üniversite mezunu güzel bakımlı genç bir bayanım.

Özel bir şirkette yönetici olarak çalışmaktayım. Yoğun çalışma temposundan ötürü erkek arkadaş edinecek zamanı pek bulamadım. Arkadaş arayan bayanlar gibi bu durum içinde bir burukluk oluşturdu ve Yalova arkadaşlık sitesi olarak buraya ilan vermek istedim. İlk defa böyle bir şey yapıyorum umarım doğru yapıyorumdur. Düzgün insanlarla karşılaşmak ve ona göre hayatıma yön verme amacındayım. Neyse bunları tanıştıktan sonra yüz yüze konuşmak daha mantıklı gibi

İyi niyetli, içinde asla kötülük bulundurmayan bir yapıya sahibim. Karşımdaki insanında benim gibi menfaat gütmeden çıkarsız bir yaşama düşüncesinde olmasını istiyorum. Ciddi arkadaş arayan bayanlardan biriyim.

Yalova Erkek Arkadaş Arayan Bekar Bayanlar

Yalova erkek arkadaş arayan bayanlar için ufak bir şehir. Pek fazla flört etme ya da gezip eğlenme gibi olanaklar büyük şehirlere oranla daha az. Aradığım kişideki özellikler maddiyat ya da varlık gibi gelip geçici şeylerden ziyade maneviyatla ilgili. Bana değer verecek beni sevecek hayatıma anlam katıp beni mutlu edecek, gerçek bir arkadaş arıyorum. Kendini bana uygun gören dürüst iş güç sahibi beylerden mesaj beklemekteyim. Belirttiğimin dışında ki kişiler yazmazsa daha hızlı yol alabiliriz. Kimse kimsenin zamanını çalmasın lütfen.

Etiketler: Dost erkek arkadaş arayan bayanlar iletişim bilgileri aşağıda

banner

15 yorum

    Bir yanıt bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


    *