Yaşlı Dul Bayanlar

Yaşlı Dul Bayanlar

İyi günler. Hanife benim adım. Yaşlı dul bayanlar olarak mı adlandırılacağım bilmiyorum ama yaşım 39. Dul bir bayanım. Kendime yaşlı denilmesinden hiç ama hiç hoşlanmam. Bu yüzden de insanların nasıl baktığına değil ne dediğini önemserim. Arkadaş arayan yaşlı kadınlar arasında olduğum için buradan bir şekilde kendimle ilgili bilgiler sunmayı uygun gördüm.

Yaşlı bayan arkadaş bulmak zor mu? Bence değil. Yani yaşadığınız yere göre değişir bu. Bilin isterim ki ben sohbet etmeye bayılırım. Bunun dışında kendine fazlasıyla bakan bir kadınım. Yaşlı değilim kendime göre ama bu konuda bana farklı şekilde yaklaşanlar da oluyor. Bunun dışında yaşlı dul bayanlar olarak arkadaşlarımı da motive edebiliyorum. Hepsi her gün bana neden arkadaşımın olmadığını soruyor. Olmak zorunda mı sizce? 3-4 senedir dul yaşıyorum ama öyle yalnızlık gibi bir sorunum olmadı açık konuşayım. Son 3 ay hariç.

Arkadaş Arayan Yaşlı Dul Bayanlar

Erkek arayan yaşlı bayanlar buradan arkadaşlık ilanı yayınlamaya başlamış. Benim eksiğim ne acaba diye düşünerek kendimi bir anda burada buldum. Günümüzdeki aşklardan artık usandık yani. Tanımadan etmeden hemen sevgili olmak ne kadar doğru bilemem ama benimle tanışmak isteyenlerle hemen iletişim kurabilirim. Güveniyorum insanlara. Bu yüzden de telefon numaramı vermekten çekinmem arkadaşlar sorun yok yani.

Asıl mesele ne biliyor musunuz? Kendini prens sanan beyefendilerin gerçek prenseslere ilgi göstermemesi. Ben bu konudan çok yakınıyorum. Yani karşınızda şu an güzel ve bakımlı bir kadın var. Dul ve güzel işte anlayın. Yapmanız gerekeni de biliyorsunuz. Azıcık etkileyici bir tanışma mesajı göndermek. Sonrasında ben telefon numaramı sizlerle paylaşacağımı söylemek isterim. Dediğim gibi insanlara güvenim çok o konuda sorun yaşamayız ancak bir süre arkadaş olarak kalalım da daha iyi tanıyalım birbirimizi.

Mesaj Gönderin


banner

7 yorum

  1. Merhaba ben Yılmaz emekli öğretmenim. Tokat’ta oturuyorum. Ancak benim için mekanın bir önemi yok. Önemli olan kalplerin bir birine yakın olmasıdır. 60 yaşındayım. Boy 1.67 kilo 65 esmerim.sempatik duygusal güvenilir ve dürüst bir insanın. Gezmeyi çok severim. Karşılıklı paylaşmayı severim. Yaşıma bakıp beni yaşlı gibi aldanıyorlar. Benim şu ana kadar kronik bir hastalığım ve kullandığım bir ilaç olmadı. Hiper aktif bir kişiliğim var çünkü sporcu bir geçmişe sahibim. Benimle bir dost bir arkadaş olmak isteyen arkadaşların mesajını bekliyorum. Ben sürekli buraya girip bakmadığım için telimi veriyorum. Mesajı telefon yolu ile bekliyorum. Selam sevgi ve saygılarımı sunarım

Daha Fazla Yorum