Yunanistan’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Yunanistandan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Melisa ben. Yunanistan’dan evlenmek isteyen bayanlar konusunda arayış içindeyseniz en uygun ve en güzel kişinin ilanını okuyorsunuz emin olun. Neden mi? Çünkü ben 28 yaşında, bakımlı, güzel, sevecen ve iyi kalpli bir bayanım. Yunanistan’da yaşıyorum. Ailemle beraber kalıyorum. Ancak artık evlilik durumunu gündeme getirdim ve umarım ki güzel insanlarla karşılaşacağım. Bunun dışında Ankaralıyım ben. Yaz aylarında memleketime giderim ama İstanbul’u görmeden de dönemem. Neyse bunları yine konuşuruz da önemli olan benim hangi kriterlerde erkek arkadaş aradığım.

Daha önce nişanlanmıştım ben fakat üzücü durumlar yaşadık. Çok kıskançlığa gelemiyorum. Evet güzel olabilirim ama bu durum sürekli kısıtlanmam gerektiğini göstermez değil mi arkadaşlar? Lütfen böyle düşünenler mesajlarını bana göndersin ki ona göre numaramı vereyim.

Yunanistan’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar İlanı

Yunanistan’dan evlenmek isteyen bayanların telefon numaraları da ne kadar çok merak ediliyor. Ay bu konuda sorunum yok zaten telefonda sohbet etmeden birbirimizi tanıyamayız. Neyse şimdi asıl mesele evlilik süreci arkadaşlar. Kendime göre birini bir türlü bulamadım buna üzülüyorum. Yine de tavrım nettir. İnanıyorum ki bulacağım ve gerçek bir aşk yaşayacağım. Zaten sevgili olarak başlayan çok arkadaşlık var evlilikle devam eden. Ben de bunlardan biri olmak istiyorum.

Yunanistan’a yolunuz düşer mi bilemem ama ben çok geliyorum dediğim gibi. Aman önce telefonda sohbet etmek istiyorum. Gerisi kendiliğinden gelecektir. Evlilik evet zor ve sabırlı bir süreç olabilir. Yine de ben kendimi hazır hissediyorum bakalım görelim güzel günler için bir başlangıç yapalım. Bu arada ben kıskanç biri değilim. Erkek arkadaşımı öyle kısıtlamam. Mutluluk ancak bu şekilde olur. Değiştirmeye de çalışmam. Herkes olduğu gibi kalmalıdır. Evlensek de böyle devam edebilir.

Mesaj Gönderin


banner

8 yorum

  1. Öncelikle selam sizinle tanışmak isterim ben oldukça temiz biriyim tanı beni gör yasa kararını ver mailden bana ulaşabilirsin. Hollanda’da yaşıyorum tanışalım

  2. Merhaba benimle tartışmak ister misin 27 yaşındayım Hatay Antakya da ikamet ediyorum kendimi ifade edeyim yengeç Burcu özellikleri taşıyorum tanışmak istiyorum