Yurtdışı Bayan Arkadaş İlanları

Yurtdışı Bayan Arkadaş İlanları
Şikayet Et
Açıklaması

Didem ben. Yurtdışından yazıyorum sizlere. Nerede olduğumu merak ediyorsunuz biliyorum. Ama sürpriz yapmak istiyorum. Maalesef mesaj atmayan ya da yorum yapmayanlar ile paylaşmayacağım. Bu bir prensip meselesi yani. Her neyse yaşım 24 arkadaşlar. Yurtdışı bayan arkadaş ilanları üzerinden benimle iletişime geçen çok kişi var. Sevgili ya da arkadaşlık siz hangisini düşünürseniz ona göre sohbet edebiliriz. Elbette uzaktan sevgili olmak istemeyebilirsiniz ama yine de bir düşünün derim. Beni gören bir kez daha görmek istiyor abartmıyorum.

Yurtdışı bayan arkadaş ilanları sanki gerçek değilmiş gibi gelebilir sizlere. Ancak öyle değil. Elbette her insan yurtdışından arkadaş edinmek ister. Buralarda nasıl yaşanılıyor neler yapılıyor merak eder. Bende her konu sırasına göre konuşulur. Burada öyle öğrendik. Önce selam denilir. Karşı tarafa nasılsın diye sorulur. Aslında bunlar bilinen şeyler. Yine de hatırlatma gereği duydum. Çünkü direk teklif ile gelen çok kişi oluyor. Yapmayın bunu artık.

Yurtdışı Bayan Arkadaşlık İlanları Arıyorum

Arkadaşlar ben Türkiye’den bayağı uzak kaldım. Çok da özledim. İnsanlar yalnızlaşmış sanki doğru mu bu? Sevgisizlik mi var yoksa? Yani Türkiye’deki arkadaşlarımla konuşuyorum hepsi çıkarcı insanlarla arkadaşlık kurduklarını söylüyor. Tabi bu arkadaşlıklar kısa süre sonra bitiyor. Bu yüzden de sağlam adım atmak istiyorum umarım anlıyorsunuzdur.

Yaşadığım anıların yeniden canlanmasını istiyorum. Bunun için de buradan yazıyorum işte. Lütfen söylediklerime dikkat ederek bana yazın. Her yanım yalnızlık içinde sanki. Ya Avrupa’nın göbeğinde oturuyorum ama bilmiyorum yabancı insanlara da ısınamıyorum. 10 yıldır buradayım. Bilmem belki arkadaş olacağım kişi için bir gün dönerim ne dersiniz? Zaman neler gösterecek bekleyip görelim. Direkt numaranızı da göndermeyin ya lütfen. Ben zaten kendi numaramı vereceğim merak etmeyin.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

7 yorum

  1. Züleyha merhaba nasılsınız iyi misiniz? İyi olmanı diliyorum ismim Yasin yaşım 42 ve ailemle birlikte yaşıyoruz evlilik arıyorum Malatyalıyım seni tanımak istiyorum ciddi bir evlilik arıyorum

  2. Merhaba Didem hanım. Yurt dışında yaşıyorum dediniz ama nerede yaşadığınızı belirtmediniz. Tam olarak aradığınız arkadaşlık türü nedir? Detay verirseniz memnun olurum.

Daha Fazla Yorum