Düzce Olgun Bayanlar

Düzce Olgun Bayanlar

Keriman ben. Düzce olgun bayanlar arasındayım. 42 yaşındayım. Ama bakmayın valla yaşıma. 30’luk kızlara taş çıkartırım ben. Kendime bakarım ve zaten güzellik uzmanıyım. Çalışıyorum doğal olarak. Bunun dışında bazı beklentilerim var her kadın gibi. Mesela ilgi ve alaka. İlgi göstermeyen erkekleri asla sevmem. Bir de güvensizlik duygusu oluştu bende. Son arkadaşlığımdan sonra artık insanlara güvenemez oldum. Bakalım ya umarım bu durum artık son bulur gerçekten canım sıkılıyor. Evlendim zamanında boşandım bir de bu var. Düzce dul bayan arkadaş arıyorum diyenler de mesajlarını yazabilir yani.

İnsanların günün herhangi bir saatinde bana ulaşması hoşuma gidiyor. Meraklanan, soran, ilgilenen erkekleri hep sevmişimdir. Tabi sevginin aşırısı da zarar arkadaşlar. Çok kıskanç olmayın. Beni görünce zaten kıskançlık duygunuz artacak adım gibi eminim. Güzelim çünkü ama sizdeki bu duygular da gereksiz bazen. Seven kadın başkasını görmez unutmayın. Ne kadar bakımlı olsak da gönlümüz tek kişiden yanadır. Ben böyle düşünüyorum.

Düzce Olgun Bayanlar İlanları

Düzce olgun bayanlar konusunda varsa arkadaş olmak isteyen buyursun mesajlarını göndersin ben buradayım. İnternetim hep açık. Yorumları da okurum ancak telefonumu sadece mesaj atanlara göndereceğim. Bir de ciddi arkadaşlık kurmak isteyenlerle sohbet edeceğim. Herkesin bakış açısı farklıdır değil mi?

Birkaç sorum var şimdi sizlere. Olgun bayan nedir, kime denir, neden olgun bayan arkadaş arıyorsunuz? Bunların yanıtlarını bekliyorum lütfen. Ben insanlara sonsuz saygı duyan bir kadınım. Gönül ister ki aynı saygıyı görebileyim. Neyse durum bundan ibaret şimdilik. Ricamdır bunlara yanıt verin lütfen. Görüntülü de konuşuruz, normal sesli de görüşürüz sorun yok ama önce kimsiniz, nesiniz onu bir görelim. Umarım düşüncelerimi ve aradığımı güzelce izah edebilmişimdir. Mesajlarınızı bekliyorum görüşmek üzere.

Mesaj Gönderin


banner

4 yorum