Evlilik İlanları Telefon Numaraları

Evlilik İlanları Telefon Numaraları
Açıklaması

Nazire ben. Merhaba. Evlilik ilanları telefon numaraları konusunda hassas olanlar için buradayım. Yani bir nevi tanışmak ve arkadaş olmak. Ama asıl amacım tabi ki evlenmek. Karar vermekte zorlanıyorum bazen. Yaşım 30 oldu. Çok mu geç kaldım? Ya da erken mi bilemiyorum. Bu konuda öncelikle yanıtlarınızı beklediğimi söyleyebilirim. Sabırsız bir bayanım. Kibarım, güzelim ve yeteri olgunluğa sahibim.

Gerçek Evlilik İlanları Telefon Numaraları

Evlilik İlanı Cep Telefon Numarası Arıyorum. Daha önce farklı platformlardan bana ulaşanlar oldu. İlk mesajdan hemen sonra baktım ki telefon numaramı istiyorlar. Diyorum ki bende bir dakika durun. Bir konuşalım. Amaç ne önce yani evlenmek mi arkadaşlık mı dostluk mu? Yanlış mıyım arkadaşlar. Ben ciddi bir evlilik istiyorum. Bu saatten sonra konuşacağım kişi evleneceğim kişi olur yani anlatabildim mi?

Arkadaşlar umarım yanlış anlamadınız beni. Durum gerçekten böyle. Ha zaten numaramı vereceğim ben. Israr edilmesine gerek yok. Arkadaşlıkla başlar ilk aşklar. Bazen de küskünlük ile başlayabilir. Yaşamadan hiçbir şeyi ne biliriz ne görürüz. Varsın olsun hadi evlenelim diyerek bir yere varamayız canlar.

Evlenmek İsteyen Bayanların Cep Telefon Numaraları

Kendimden bahsetmedim değil mi? Çalışan bir bayanım. Evleneceğim kişinin de çalışıyor olması şart yani hak verirsiniz. Bunun dışında gündemimde sürekli evlilik var. Aşka susadım sanki. Yalnızlık pek sorun değil çevremde çok arkadaşım var. Ama uzun süreli bir aşk olmalı hayatımda. Evlenmeliyim.

Hayallerim var benim. Büyük bir gezintiye çıkmak gibi. Düşüncelerim var benim her zaman mutlu olmak gibi. Beni anladığınızı var sayıyorum arkadaşlar. Mesajlarınızda siz de benim gibi kendinizden bahseder misiniz? İlk bakış açısı önemli çünkü. Bazı arkadaşlarım aman ne olursa olsun kocam olsun diyor. Asla böyle bir düşüncede değilim. Kafama uygun biri olsun, beni anlasın ve mutlu etsin yeter.

banner

8 yorum

 1. Merhaba ben İstanbul’da yaşıyorum.sizi tanışmak istiyorum ve inanın ortak bir yanımız var gerçek aşkı aramamızın.
  30 yaş güzel bir yaş tam zamanı yani.

 2. Cansu hanım merhabalar İzmir’de yalnız yaşıyorum ben sizden buyum ama size uyarsa tanışalım. Benim kimsem yok teşekkürler saygılar. Cevabınızı bekliyorum

 3. Aynen önce konuşacaksın ondan sonrada bulunur konuşursun benimde amacım ciddi evlilik bir yuva kurmak o yüzden yazdım size Nazire hanım benim yaş 35 sen bir düşün derim

  Bir yanıt bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


  *