Evlilik İlanları Telefon Numaraları

Evlilik İlanları Telefon Numaraları

Nazire ben. Merhaba. Evlilik ilanları telefon numaraları konusunda hassas olanlar için buradayım. Yani bir nevi tanışmak ve arkadaş olmak. Ama asıl amacım tabi ki evlenmek. Karar vermekte zorlanıyorum bazen. Yaşım 30 oldu. Çok mu geç kaldım? Ya da erken mi bilemiyorum. Bu konuda öncelikle yanıtlarınızı beklediğimi söyleyebilirim. Sabırsız bir bayanım. Kibarım, güzelim ve yeteri olgunluğa sahibim.

Gerçek Evlilik İlanları Telefon Numaraları

Evlilik İlanı Cep Telefon Numarası Arıyorum. Daha önce farklı platformlardan bana ulaşanlar oldu. İlk mesajdan hemen sonra baktım ki telefon numaramı istiyorlar. Diyorum ki bende bir dakika durun. Bir konuşalım. Amaç ne önce yani evlenmek mi arkadaşlık mı dostluk mu? Yanlış mıyım arkadaşlar. Ben ciddi bir evlilik istiyorum. Bu saatten sonra konuşacağım kişi evleneceğim kişi olur yani anlatabildim mi?

Arkadaşlar umarım yanlış anlamadınız beni. Durum gerçekten böyle. Ha zaten numaramı vereceğim ben. Israr edilmesine gerek yok. Arkadaşlıkla başlar ilk aşklar. Bazen de küskünlük ile başlayabilir. Yaşamadan hiçbir şeyi ne biliriz ne görürüz. Varsın olsun hadi evlenelim diyerek bir yere varamayız canlar.

Evlenmek İsteyen Bayanların Cep Telefon Numaraları

Kendimden bahsetmedim değil mi? Çalışan bir bayanım. Evleneceğim kişinin de çalışıyor olması şart yani hak verirsiniz. Bunun dışında gündemimde sürekli evlilik var. Aşka susadım sanki. Yalnızlık pek sorun değil çevremde çok arkadaşım var. Ama uzun süreli bir aşk olmalı hayatımda. Evlenmeliyim.

Hayallerim var benim. Büyük bir gezintiye çıkmak gibi. Düşüncelerim var benim her zaman mutlu olmak gibi. Beni anladığınızı var sayıyorum arkadaşlar. Mesajlarınızda siz de benim gibi kendinizden bahseder misiniz? İlk bakış açısı önemli çünkü. Bazı arkadaşlarım aman ne olursa olsun kocam olsun diyor. Asla böyle bir düşüncede değilim. Kafama uygun biri olsun, beni anlasın ve mutlu etsin yeter.

Mesaj Gönderin


banner

8 yorum

  1. Selam sizi yakından tanımak isterim benimde asil amacım evlenmek ama karşıma daha tam olarak istediğim birisi çıkmadı eğer senden istersen deneyelim. Görünüşün hoşuma gitti olgunsun buda çok önemliydi yani seni hiç vakit kaybetmeden tanımak isterim.

    Ben buradayım beklemede kalacağım haberinizi olsun bana geri dönerseniz sevinirim

Daha Fazla Yorum