Evlilik İlanları Telefon Numaraları

Evlilik İlanları Telefon Numaraları
Şikayet Et
Açıklaması

Nazire ben. Merhaba. Evlilik ilanları telefon numaraları konusunda hassas olanlar için buradayım. Yani bir nevi tanışmak ve arkadaş olmak. Ama asıl amacım tabi ki evlenmek. Karar vermekte zorlanıyorum bazen. Yaşım 30 oldu. Çok mu geç kaldım? Ya da erken mi bilemiyorum. Bu konuda öncelikle yanıtlarınızı beklediğimi söyleyebilirim. Sabırsız bir bayanım. Kibarım, güzelim ve yeteri olgunluğa sahibim.

Gerçek Evlilik İlanları Telefon Numaraları

Evlilik İlanı Cep Telefon Numarası Arıyorum. Daha önce farklı platformlardan bana ulaşanlar oldu. İlk mesajdan hemen sonra baktım ki telefon numaramı istiyorlar. Diyorum ki bende bir dakika durun. Bir konuşalım. Amaç ne önce yani evlenmek mi arkadaşlık mı dostluk mu? Yanlış mıyım arkadaşlar. Ben ciddi bir evlilik istiyorum. Bu saatten sonra konuşacağım kişi evleneceğim kişi olur yani anlatabildim mi?

Arkadaşlar umarım yanlış anlamadınız beni. Durum gerçekten böyle. Ha zaten numaramı vereceğim ben. Israr edilmesine gerek yok. Arkadaşlıkla başlar ilk aşklar. Bazen de küskünlük ile başlayabilir. Yaşamadan hiçbir şeyi ne biliriz ne görürüz. Varsın olsun hadi evlenelim diyerek bir yere varamayız canlar.

Evlenmek İsteyen Bayanların Cep Telefon Numaraları

Kendimden bahsetmedim değil mi? Çalışan bir bayanım. Evleneceğim kişinin de çalışıyor olması şart yani hak verirsiniz. Bunun dışında gündemimde sürekli evlilik var. Aşka susadım sanki. Yalnızlık pek sorun değil çevremde çok arkadaşım var. Ama uzun süreli bir aşk olmalı hayatımda. Evlenmeliyim.

Hayallerim var benim. Büyük bir gezintiye çıkmak gibi. Düşüncelerim var benim her zaman mutlu olmak gibi. Beni anladığınızı var sayıyorum arkadaşlar. Mesajlarınızda siz de benim gibi kendinizden bahseder misiniz? İlk bakış açısı önemli çünkü. Bazı arkadaşlarım aman ne olursa olsun kocam olsun diyor. Asla böyle bir düşüncede değilim. Kafama uygun biri olsun, beni anlasın ve mutlu etsin yeter.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

7 yorum

  1. Merhaba ben Yılmaz Tokat’ta yaşıyorum emekli öğretmenim milli ve manevi değerlere bağlı sevmeyi ve sevilmeyi arzulayan karşı cinse saygı ve sevgi çerçevesinde yaklaşan samimi dürüst güvenilir bir insanım. Mesajınızı okudum sizinle tanışmak istedim sizde arzu ederseniz mesajınızı bekliyorum. Selam sevgi ve saygılarımla

  2. Merhaba ben Fatih esmer bekar bir insanım seninle tanışmak arkadaş olmak istiyorum çünkü biliyorum doğru insan sensin ne istediğini bilen kararlı bir kadın istiyorum hayatımda üç günlük değil ömürlük sevda peşindeyim evlilik gibi aile kurmak gibi senin de bunu istediğini biliyorum o yüzden ulaş bana

  3. Selam Nazire. Ben Mehmet Konya’dan yaşım 31 hiç evlenmedim. Hayatimi en iyi şekilde paylaşıp mutlu olacağım kişiyle evlilik istiyorum. Size yazmak istedim.

Daha Fazla Yorum