Burdur Bayan Arkadaş

Burdur Bayan Arkadaş
Şikayet Et
Açıklaması

Arkadaşlar iyi günler diliyorum herkese. Gülseren benim adım. İyi misiniz nasılsınız? Ben çok heyecanlıyım açıkçası. Nedenini sormayın yani. Sonuçta buradan yazıyorum ve mesajlar atacaksınız yeni insanlarla tanışacağım. Burdur bayan arkadaş olarak sizlerle tek tek sohbet etmek istiyorum. Yaşım 24 benim. Erkek arkadaşım yok. Daha önce oldu fakat bunları özelden konuşuruz. Şimdi yazacak çok daha güzel şeyler var diye düşünüyorum.

Dostlar ben genelde arkadaş olarak başlarım. Zamanla ısınırsam karşı tarafa küçük mesajlar gönderirim. Bazen gözlerimle bazen de telefonla bunu hissettiririm yani. Sevgili olalım mı diye sormam. Her zaman ilk teklif erkekten gelmeli lütfen bu konuda anlayışlı olun. Çünkü daha önceleri benden teklif bekleyenler oldu inanır mısınız? Günümüzdeki arkadaşlıklar terse döndü ya ben buna aldırış etmeden güzel ve anlayışlı insanlarla tanışmak amacındayım.

Burdur Bayan Arkadaş Arıyorum

Burdur bayan arkadaş tekliflerinizi sadece mesajla iletebilirsiniz. Çünkü numaramı şimdi buradan yazamam. Burdur’da oturan ve sevgili arayan herkese ilk önce döneceğim. Yakın şehirlerden yazacak olanları da tabi ki değerlendireceğim. Benim derdim yalnızlığımın giderilmesi değil. Neyse bunu da konuşuruz.

Bayanlar güzel mi yoksa huyu güzel mi olmalı? Bu sorunun yanıtını bekliyorum arkadaşlar hem de cidden bekliyorum. Eğer güzelliğe önem veriyorsanız Burdur’un en güzel kızı karşınızda. Yok huy güzelliğine önem veriyorsanız yine en iyi huylu kız burada işte bu benim.

Günler geçmiyor ki artık teklif edenlerin sayısı azalsın. Bir kafeye gittiğimde rahatça kahvemi içemiyorum ki. Hep bir bakışlar, teklifler, kağıtlar, peçeteler. Ya daha geçen canlı müzikte bana şarkı söyleyenler oldu. Abartmıyorum telefonda konuşunca anlarsınız zaten. O halde gerçekten beklemek gibi bir huyum yok. Sabırsız ve güzel bir bayanım. Bu yüzden de mesajları okumak için sabırsızlanmaya şimdiden başladım.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

4 yorum