Ev Arkadaşı Arayan Dul Bayanlar

Ev Arkadaşı Arayan Dul Bayanlar

İyi günler diliyorum. Gülbahar ben. İsmim pek güzel görünmeyebilir size arkadaşlar. İdare edin olur mu? Gerçi bu konuda ismin önemli olmadığını düşünüyorum. Ben 28 yaşındayım. Ev arkadaşı arayan dul bayanlar arasındayım ayrıca. Yalnız yaşıyorum. Normalde 3 kız arkadaş kalıyorduk. Ancak arkadaşlarım farklı bir kente taşındı. Bir süredir yalnızım. Bu yüzden de arkadaş aramak için buradan iletişime geçmeyi uygun gördüm. Böyle bir düşünceniz var ise bana yazmanız yeterli.

Ben sıcak kanlı ve samimi bir bayanım. Bu yüzden erkek ev arkadaşı arıyorum. Bunda farklı bir şey aramaya gerek yok. Yani ne bileyim en son arkadaşlarımla anlaşamamıştık diye çıktılar aslında evden. Gitmeyin bile demedim. Biliyorum ki yalnız kalmam ben. Zaten 3 senedir dulum. Hiç sorun değil haliyle. Kafa dengi bir erkek ev arkadaşı vardır umarım. Önce konuşalım bakalım anlaşabilirsek misafir olarak değil, kalıcı olarak yanımda olabilirsiniz.

Erkek Ev Arkadaşı Arayan Dul Bayanlar

Ev arkadaşı arayan dul bayanlar genelde arkadaşlık sitelerinden ilan açıyor. Ben de öyle yapayım dedim. Şunu da söylemek isterim. Dağınık olmamanızı rica ederim. Evim düzenlidir. Bir düzeni var yani. Haliyle erkek arkadaş ile eve taşınmadan önce her şeyi konuşmakta fayda var. Çünkü sonradan anlaşmazlık olur falan kimse mağdur olmasın.

Dul bir bayan olduğum için henüz sevgili yapmadım. Belki ev arkadaşım olacak erkek aynı zamanda sevgilim olur. Olmaz mı? Bence çok da güzel olur. Durum bu arkadaşlar işte. Çok teklif geliyor tabi ki ama hangisini değerlendireceğimi bilmiyorum. Bu yüzden de önceliği buraya tanıdım. Şanslı olanlar benimle ev arkadaşı olacak. Heyecanlanmadım desem yalan olur. Yeni bir arkadaş belki de yeni bir aşkı başlatacak.

Mesaj Gönderin


banner

7 yorum

 1. Merhaba. Adım Niyazi. Reklamcılık mezunuyum. Kadıköy’de yaşıyorum ve kalacak yer arıyorum.

  Sadece özel günlerde. 6 Şubat Deprem Felaketinden sonra yeni bir başlangıç yapmak için İstanbul’a geldim. Pizzacıda çalışıyorum.

  Sessiz ve sakin biriyim. Kitap okumayı, müzik dinlemeyi ve tiyatro dâhil birçok şeyi seviyorum.

  Şartlarınız nedir? Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.

 2. Merhaba İsmim Hasan;
  25 Yaşındayım işim gereği Tekirdağ Çorlu’da yalnız yaşıyorum.
  İlanınızı görüp yazmak istedim hem belki tanışır sohbet eder anlaşırsak ta beraber aynı evde yaşayabiliriz son derece titiz diksiyonu düzgün birisiyim.
  Daha fazla merak ettiklerimiz olacağı için ikimizin de mesajını bekliyorum.

 3. Merhaba hanımefendi yalnız yaşayan dul ve olgun beyim ev arkadaşı bayan arıyorum gelecek ve kalacak hanımdan herhangi bir maddi beklentim yok kötü alışkanlığı olmayanlar tercihimdir

Daha Fazla Yorum