İsviçre Evlilik Sitesi

İsviçre Evlilik Sitesi

Elçin ben merhabalar. İsviçre evlilik sitesi buldum sonunda. Evlenmeye karar verdim çünkü. Yaşım 36. Dulum arkadaşlar. Yaklaşık 3 senedir yalnızım yani. Sevgiliden çok bir arkadaş muhabbeti edebileceğim insanlar arıyorum. Tabi ki sadece biriyle sevgili olacağım. Evlenme konusunda tereddütlerim var ancak bunları aşacağımı da biliyorum.

İsviçre’de evlenmek isteyen dul bayanlar sayı olarak fazla arkadaşlar. Çevremde zaten iki bayan arkadaş da var. Önce sen ilan aç sana dönen olursa biz de açarız falan dediler haliyle çok da beklemek istemedim. Benim de bir arkadaşa ihtiyacım olduğunu zaten biliyorlar. Bir de şöyle bir şey var. Arkadaşlarım toplanıp sinemalara gidiyor el ele kol kola. Kıskanıyorum ne yalan söyleyeyim. Neden benim de güzel bir arkadaşlığım olmasın ki diyorum kendi kendime. Artık kendimle konuşmaktan da vazgeçtim gördüğünüz üzere doğrudan konumu açtım işte.

İsviçre’de Evlenmek İsteyen Dul Bayanlar Telefonu

Şimdi arkadaşlar yaşım gereği biraz olgun düşünüyorum artık. Başımdan da bir evlilik geçtiği için daha dikkatliyim. Sevgili seçerken yapılması gerekenler de belli aslında. Birincisi dürüst insanı bulmak. İkincisi gerçek aşkı yakalamak. Üçüncüsü de güven veren bir erkek ile arkadaş olmak. Bunları karşılamayanlar ile pek işim olmuyor.

İsviçre evlilik sitesi yoğun sanırım. Geçenlerde çok sayıda yorum gördüm zaten. İnsanlar birbirine ne güzel şeyler yazıyor. Yine kıskandım haliyle. Ya sen de ne kıskanç bir bayansın diyorsunuz eminim ama güzel bir kadın neden yalnız kalır arkadaşlar? İşte düşündüğüm ama yanıt bulamadığım tek soru bu.

İsviçre Evlilik Sitesi Arayanlar

Arkadaşlar dul olduğum için aşk konularında çok geride kaldım ben. Yine de kendime bakıyorum, çevremdeki insanların da ilgisini çekiyorum. Bakalım buradan gelen mesajlara da numaramı vereceğim konuşmak adına. Sonrası merak konusu.

Mesaj Gönderin


banner

4 yorum

  1. Selamlar Elçin hanim ben Kazım 46 yaşında 73 kiloda 1,75 boyunda hayati, doğayı, insanları çalışmayı seven Almanya’da yaşayan bir insanım başımdan bir talihsiz evlilik geçti boşandım kendimi size burada ne kadar anlatsam bilmiyorum karşılıklı görüşerek konuşarak birbirimizi tanıyabiliriz amacım ciddi evlilik düşünüyorum Elçin hanim size numaramı gönderiyorum güzel günler hep sizinle beraber olsun.